İSPANYOLCA ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Anadili İspanyolca olan, sertifikalı, uzman bir yabancıdan İspanyolca özel ders alarak siz de etkileyici bir şekilde İspanyolca konuşun! Dersleri evinizde, ofisinizde veya size en yakın eğitim merkezinde; yüz yüze veya online olarak alabilir, ders saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Yabancıdan özel İspanyolca dersleriyle hedeflerini ertelemeyin!

Genel İspanyolca
İş İspanyolcası
Akıcı Konuşma
Çocuklara İspanyolca
Aile Birleşimi
DELE Hazırlık
Online İspanyolca
Kurumsal İspanyolca

İSPANYOL

Maria

UZMANLIK ALANLARI

Genel İspanyolca
İş İspanyolcası
Akıcı Konuşma
Kurumsal İspanyolca
Aile Birleşimi
DELE Hazırlık
Online İspanyolca

İSPANYOL

Fernando

UZMANLIK ALANLARI

Genel İspanyolca
İş İspanyolcası
Akıcı Konuşma
Kurumsal İspanyolca
Aile Birleşimi
DELE Hazırlık
Online İspanyolca

İSPANYOL

Nicolas

UZMANLIK ALANLARI

Genel İspanyolca
Akıcı Konuşma
Çocuklara İspanyolca
Online İspanyolca

İSPANYOL

Serena

UZMANLIK ALANLARI

Genel İspanyolca
Akıcı Konuşma
Çocuklara İspanyolca
Online İspanyolca

Herkes İspanyolca Özel Ders Alabilir mi?
Şartlar Nelerdir?

2 yaşından itibaren çocuklar, her yaşta ve sınıfta öğrenciler, ev hanımları, kariyerini geliştirmek isteyen çalışanlar, kurumsal ve bireysel firmalar, hayallerini gerçekleştirmeye ancak zaman ayırabilenler, kısacası yaş ve dil seviyesi ayırmadan isteyen herkes ama herkes yabancı dil öğrenebilir ve bunun için yabancıdan İspanyolca ders alabilir. Gereken tek şart ise bir adım atmaktır.

Tecrübeli, alanında uzman yabancı eğitmenlerden birebir özel dersler ve terzi usulü dediğimiz, farklı öğrenme tiplerine uygun eğitim metoduyla yabancı dil eğitimini herkes için kolay ve hızlı hale getiriyor. Dersler, hayat koşullarınıza uygun gün ve saatlerde, evinizde, ofisinizde, uygun bir kafede veya size en yakın eğitim merkezinde yapılabiliyor. 

Yabancıdan İspanyolca özel dersler genel dil öğrenimi üzerine olabildiği gibi global geçerliliği olan DELE gibi sınavlara yönelik, iş ve farklı mesleki alanlara özel, akıcı konuşmayı geliştirme, yabancı biriyle aile kurarken gereken “aile birleşimi” gibi çok çeşitli konulara yönelik yapılabilir. 
 

Yabancıdan İspanyolca Özel Ders

 

Rekabetin her gün arttığı günümüz dünyasında 1 dil bilmek asla yetmiyor. Bu yüzden her geçen gün farklı bir öğrenmeye çalışan insan sayısı artıyor. İspanyolca diller arasında hem en kolay öğrenileni hem de eğlencelisi olması sebebiyle çok tercih ediliyor. 
 
Amerika ile birlikte 20’nin üzerinde farklı ülkede ana dil olarak konuşulan İspanyolca geleceğe yatırım yapma konusunda en uygun dillerin başında geliyor. Çünkü bugün yer yüzünde İspanyolca konuşan kişi sayısı tam 500 milyon!
 
İspanyolca’yı ana dili İspanyolca olan yabancıdan özel dersle öğrenerek hem doğru konuştuğunuz bir İspanyolca’ya sahip olabilir hem de oranın kültüründe bir insanla sohbet ederken dil ve konuşulduğu ülkeler hakkında genel kültür bilgisine sahip olabilirsiniz.
 
Aşağıdaki alanlardaki yabancıdan birebir özel İspanyolca dersleri alabilirsiniz.
 
· Yeni başlayanlar için “Genel İspanyolca”
· Konuşma pratiği için “Akıcı İspanyolca Konuşma”
· Kariyer fırsatları için “İş İspanyolcası” 
· Özel şirket ve firmalara “Kurumsal İspanyolca”
· 2 yaşından itibaren tüm çocuklara “Çocuklar için İspanyolca”
· İspanyol okullarında eğitim için gerekli “DELE” sınavına hazırlık
· Daha ekonomik ve uzaktan eğitimi tercih edenler için “Online İspanyolca” 
· İspanya’da yeni bir yaşam için “Aile Birleşimi” hazırlık dersleri

Özel Ders Hizmet Bölgeleri

 

Yabancıdan İspanyolca özel derslerinizi evinizde, ofisinizde, size en yakın eğitim merkezinde hatta sevdiğiniz bir kafede bile alabilirsiniz. Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

BLOG

Neden Yabancıdan Özel Ders Almalıyım?

Yabancı dili “konuşarak öğrenmek” mümkün! Önemli olan kiminle konuşarak öğrendiğiniz. “Repetitive Learning” tekniği ve yabancı eğitimcinin avantajlarını konu alan yazımızı mutlaka okuyun.

Devamını Oku

Özel Ders Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özel ders sisteminin detayları, size uygun yabancı eğitimciyi bulmanın önemi, yabancıyla akademik dil sınavlarına hazırlık gibi konular içeren blog yazımızı inceleyin.

Devamını Oku

Yabancidanders.com Farkı Nedir?

Deneyimli, aksanı anlaşılır ve açık, güvenilir bir yabancı eğitimci nasıl bulunur? Neden yabancıdanders.com konularında aydınlatıcı bilgiler içeren blog yazımızı gözden kaçırmayın.

Devamını Oku
DEVAMINI GÖR

APPLY AS A TEACHER

We are seeking experienced native-speaking teachers to join our team! To become part of an effective and respinsible group of teachers, simply get I  touch or fill our the application form to the side.

If we deem your application to be a good fit, we will get back to you at the shortest delay.

  • Get new students
  • Manage your work schedule 
  • Make money securely