FRANSIZCA ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Anadili Fransızca olan, sertifikalı, uzman bir yabancıdan Fransızca özel ders alarak siz de etkileyici bir şekilde Fransızca konuşun! Dersleri evinizde, ofisinizde veya size en yakın eğitim merkezinde; yüz yüze veya online olarak alabilir, ders saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Yabancıdan özel Fransızca dersleriyle hedeflerini ertelemeyin!

Genel Fransızca
İş Fransızcası
Akıcı Konuşma
Çocuklara Fransızca
DELF & DALF Hazırlık
Online Fransızca
Kurumsal Fransızca

FRANSIZ

Andre

UZMANLIK ALANLARI

Genel Fransızca
İş Fransızcası
Akıcı Konuşma
Kurumsal Fransızca
DELF & DALF Hazırlık
Online Fransızca

FRANSIZ

Felicia

UZMANLIK ALANLARI

Genel Fransızca
İş Fransızcası
Akıcı Konuşma
Kurumsal Fransızca
DELF & DALF Hazırlık
Online Fransızca

FRANSIZ

Raphael

UZMANLIK ALANLARI

Genel Fransızca
Akıcı Konuşma
Çocuklara Fransızca
Online Fransızca

FRANSIZ

Holly

UZMANLIK ALANLARI

Genel Fransızca
Akıcı Konuşma
Çocuklara Fransızca
Online Fransızca

Herkes Fransızca Özel Ders Alabilir mi?
Şartlar Nelerdir?

2 yaşından itibaren çocuklar, her yaşta ve sınıfta öğrenciler, ev hanımları, kariyerini geliştirmek isteyen çalışanlar, kurumsal ve bireysel firmalar, hayallerini gerçekleştirmeye ancak zaman ayırabilenler, kısacası yaş ve dil seviyesi ayırmadan isteyen herkes ama herkes yabancı dil öğrenebilir ve bunun için yabancıdan Fransızca ders alabilir. Gereken tek şart ise bir adım atmaktır.

Tecrübeli, alanında uzman yabancı eğitmenlerden birebir özel dersler ve terzi usulü dediğimiz, farklı öğrenme tiplerine uygun eğitim metoduyla yabancı dil eğitimini herkes için kolay ve hızlı hale getiriyor. Dersler, hayat koşullarınıza uygun gün ve saatlerde, evinizde, ofisinizde, uygun bir kafede veya size en yakın eğitim merkezinde yapılabiliyor. 

Yabancıdan Fransızca özel dersler genel dil öğrenimi üzerine olabildiği gibi global geçerliliği olan DELF, DALF gibi sınavlara yönelik, iş ve farklı mesleki alanlara özel, akıcı konuşmayı geliştirme, yabancı biriyle aile kurarken gereken “aile birleşimi” gibi çok çeşitli konulara yönelik yapılabilir. 
 

Yabancıdan Fransızca Özel Ders

 

Bu yönüyle çok bilinmese de Fransızca dünyanın en çok konuşulan ikinci dili. Modanın nabzını tutan şehirleri, köklü sanat ve mimari tarihi, siyaset arenasındaki rolü ve eğitim, kültür alanlarındaki hakimiyetiyle Fransızca bugün tam 220 milyon kişi tarafından konuşuluyor. Bu da Fransızca bilenleri her zaman diğerlerinin en az bir adım önüne çıkarıyor. 
 
Eğer Fransızca öğrenmek istiyorsanız, dünyanın teleffuzu en zor olarak bilinen bu dilini öncelikle en iyi konuşan kişiden öğrenmelisiniz. Ana dili Fransızca olan, Fransızca öğretme konusunda deneyimli, disiplinli, aksanı anlaşılır bir “Native Speaker” yabancı eğitmenlerimiz bu konuda size yardımcı olmaya hazır. 
 
Peki yabancıdan hangi alanlarda özel Fransızca dersi alabilirsiniz?
 
· Daha önce Fransızca öğrenmemiş kişiler için “Genel Fransızca”
· Fransızca bilen ama konuşma pratiği yapmak isteyen kişiler için “Akıcı Fransızca Konuşma”
· Kariyerinde fark yaratmak isteyenler için “İş Fransızcası”
· Kurumlar ve şirketlere özel “Kurumsal Fransızca”
· 2 yaşından itibaren tüm çocuklar için “Çocuklara Fransızca”
· Fransızca eğitimin kapılarını açan DELF & DALF Hazırlık sınavlarına hazırlık amaçlı Fransızca
· Yabancıdan birebir online Fransızca dersleri
· “Aile Birleşimi” için devlet tarafından istenen sınava hazırlık dersleri

 

Özel Ders Hizmet Bölgeleri

 

Yabancıdan Fransızca özel derslerinizi evinizde, ofisinizde, size en yakın eğitim merkezinde hatta sevdiğiniz bir kafede bile alabilirsiniz. Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

BLOG

Neden Yabancıdan Özel Ders Almalıyım?

Yabancı dili “konuşarak öğrenmek” mümkün! Önemli olan kiminle konuşarak öğrendiğiniz. “Repetitive Learning” tekniği ve yabancı eğitimcinin avantajlarını konu alan yazımızı mutlaka okuyun.

Devamını Oku

Özel Ders Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özel ders sisteminin detayları, size uygun yabancı eğitimciyi bulmanın önemi, yabancıyla akademik dil sınavlarına hazırlık gibi konular içeren blog yazımızı inceleyin.

Devamını Oku

Yabancidanders.com Farkı Nedir?

Deneyimli, aksanı anlaşılır ve açık, güvenilir bir yabancı eğitimci nasıl bulunur? Neden yabancıdanders.com konularında aydınlatıcı bilgiler içeren blog yazımızı gözden kaçırmayın.

Devamını Oku
DEVAMINI GÖR

APPLY AS A TEACHER

We are seeking experienced native-speaking teachers to join our team! To become part of an effective and respinsible group of teachers, simply get I  touch or fill our the application form to the side.

If we deem your application to be a good fit, we will get back to you at the shortest delay.

  • Get new students
  • Manage your work schedule 
  • Make money securely