ALMANCA ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Anadili Almanca olan, sertifikalı, uzman bir yabancıdan Almanca özel ders alarak siz de etkileyici bir şekilde Almanca konuşun! Dersleri evinizde, ofisinizde veya size en yakın eğitim merkezinde; yüz yüze veya online olarak alabilir, ders saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Yabancıdan özel Almanca dersleriyle hedeflerini ertelemeyin! 

Genel Almanca
İş Almancası
Akıcı Konuşma
Çocuklara Almanca
Aile Birleşimi
TestDaf Hazırlık
Abitur & Matura
Online Almanca
Kurumsal Almanca

ALMAN

Linfred

UZMANLIK ALANLARI

Genel Almanca
Akıcı Konuşma
Çocuklara Almanca
Online Almanca

ALMAN

Emma

UZMANLIK ALANLARI

Genel Almanca
Akıcı Konuşma
Çocuklara Almanca
Online Almanca

ALMAN

Marilyn

UZMANLIK ALANLARI

Genel Almanca
İş Almancası
Akıcı Konuşma
Kurumsal Almanca
Aile Birleşimi
TestDaf Hazırlık
Abitur & Matura
Online Almanca

ALMAN

Gilbert

UZMANLIK ALANLARI

Genel Almanca
İş Almancası
Akıcı Konuşma
Kurumsal Almanca
Aile Birleşimi
TestDaf Hazırlık
Abitur & Matura
Online Almanca

Herkes Almanca Özel Ders Alabilir mi?
Şartlar Nelerdir?

2 yaşından itibaren çocuklar, her yaşta ve sınıfta öğrenciler, ev hanımları, kariyerini geliştirmek isteyen çalışanlar, kurumsal ve bireysel firmalar, hayallerini gerçekleştirmeye ancak zaman ayırabilenler, kısacası yaş ve dil seviyesi ayırmadan isteyen herkes ama herkes yabancı dil öğrenebilir ve bunun için yabancıdan Almanca ders alabilir. Gereken tek şart ise bir adım atmaktır.

Tecrübeli, alanında uzman yabancı eğitmenlerden birebir özel dersler ve terzi usulü dediğimiz, farklı öğrenme tiplerine uygun eğitim metoduyla yabancı dil eğitimini herkes için kolay ve hızlı hale getiriyor. Dersler, hayat koşullarınıza uygun gün ve saatlerde, evinizde, ofisinizde, uygun bir kafede veya size en yakın eğitim merkezinde yapılabiliyor. 

Yabancıdan Almanca özel dersler genel dil öğrenimi üzerine olabildiği gibi global geçerliliği olan TestDaf, Abitur, Matura gibi sınavlara yönelik, iş ve farklı mesleki alanlara özel, akıcı konuşmayı geliştirme, yabancı biriyle aile kurarken gereken “aile birleşimi” gibi çok çeşitli konulara yönelik yapılabilir. 

Yabancıdan Almanca Özel Ders
Almanca çok eski yıllardan beri var olan en eski dillerden biri. Sadece geniş bir coğrafyanın değil aynı zamanda iş dünyasının da en çok konuştuğu ikinci dil. Bugün ana dili Almanca olan insan sayısı 100 milyonun üzerinde.
 
Avrupa Birliği’nin resmi dili olması ve piyasadaki Alman şirketlerinin çokluğu Almanca’yı kariyer konusunda da oldukça önemli bir hale getiriyor. Zor bir dil olarak bilinmesinin aksine öğrenmesi son derece kolay olan Almanca, birçok saygın üniversitenin de kapılarını açıyor. 
 
Almanca öğrenmeye karar verdiyseniz önem vermeniz gereken ilk şey bu dili nasıl bir eğitimciden öğreneceğinizdir. Çünkü Türkçe’ye oranla daha zor telaffuze olan kelimelerden oluşan bu dili doğru konuşmanın yegane yolu onu ana dili Almanca olan birinden öğrenmektir. 
 
“Native german speaker” dediğimiz, Almanca’yı sonradan değil ana dili olarak öğrenmiş, dilin grammer yapısına ustalıkla hakim, konuşması anlaşılır, disiplinli bir yabancı eğitimci size kısa sürede Almanca konuşmanın kapılarını açar. Dili sadece yazılı kurallarıyla değil konuşma pratiği yaparak da öğrenmiş olursunuz. Konuştuğunuz yabancı eğitmenin ana dili Almanca olduğu için sizin konuşmanız da ana dile yakın bir şekilde gelişir. 
 
Yabancıdan Almanca özel ders alabileceğiniz konuların başında Almanca’yı ilk kez öğrenecekler için “Genel Almanca” dersleri, yeni üniversite mezunları ve kariyerinde sıçrama yapmak isteyenler için “İş Almancası” dersleri, daha önce Almanca öğrenmiş fakat konuşma pratiği olmayan kişilere yönelik “Akıcı Almanca Konuşma” dersleri gelir. Farklı sektörlerden büyük firmaların çalışan personeline gruplar halinde yapılan “Kurumsal Almanca” derslerini için sektör deneyimi olan yabancı eğitimcilerimiz vardır.
 
Çocukların küçük yaşta dil öğrenmesini ve böylece büyüdüklerinde dil konusunu çoktan çözmüş olmaları amacıyla 2 yaşından itibaren tüm çocuklara “Çocuklar için Almanca” dersleri aldırmak da mümkündür. Uluslararası saygınlığa sahip okullara girmek için gerekli olan TestDaf ve Abitur & Matura” gibi sınavlara, daha önce bu sınavlara öğrenci hazırlamış bir native speaker eğitmenle hazırlanabilirsiniz. Uzakta yaşayan ve daha ekonomik çözümler arayan kişiler için de “Online Almanca” derslerimiz mevcuttur. “Aile Birleşimi” için devletin şart koştuğu sınava, ana dili Almanca olan bir eğitmenle çalışarak sadece Almanca’nızı geliştirmez aynı zamanda oranın kültürüyle ilgili de bilgi sahibi olmuş olursunuz. 

Özel Ders Hizmet Bölgeleri

 

Yabancıdan Almanca özel derslerinizi evinizde, ofisinizde, size en yakın eğitim merkezinde hatta sevdiğiniz bir kafede bile alabilirsiniz. Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

BLOG

Neden Yabancıdan Özel Ders Almalıyım?

Yabancı dili “konuşarak öğrenmek” mümkün! Önemli olan kiminle konuşarak öğrendiğiniz. “Repetitive Learning” tekniği ve yabancı eğitimcinin avantajlarını konu alan yazımızı mutlaka okuyun.

Devamını Oku

Özel Ders Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özel ders sisteminin detayları, size uygun yabancı eğitimciyi bulmanın önemi, yabancıyla akademik dil sınavlarına hazırlık gibi konular içeren blog yazımızı inceleyin.

Devamını Oku

Yabancidanders.com Farkı Nedir?

Deneyimli, aksanı anlaşılır ve açık, güvenilir bir yabancı eğitimci nasıl bulunur? Neden yabancıdanders.com konularında aydınlatıcı bilgiler içeren blog yazımızı gözden kaçırmayın.

Devamını Oku
DEVAMINI GÖR

APPLY AS A TEACHER

We are seeking experienced native-speaking teachers to join our team! To become part of an effective and respinsible group of teachers, simply get I  touch or fill our the application form to the side.

If we deem your application to be a good fit, we will get back to you at the shortest delay.

  • Get new students
  • Manage your work schedule 
  • Make money securely