Yabancidanders.com Farkı Nedir?

Deneyimli, aksanı anlaşılır ve açık, güvenilir bir yabancı eğitimci nasıl bulunur? Neden yabancıdanders.com konularında aydınlatıcı bilgiler içeren blog yazımızı gözden kaçırmayın.

Yabancidanders.com Farkı Nedir?

Yabancıdanders.com bünyesindeki tüm yabancı eğitmenleri uzun ve detaylı bir süreçten geçirerek ekibine alır. Eğitmen ekibinde bulunan, ana dilinde yabancı dil öğretme yeteneği olan, aksanı açık ve anlaşılır, üst düzeyde grammer bilgisine sahip her bir eğitmen farklı alanlarda uzmandır. Yabancıdanders.com, dil eğitimi konusunda uzun yıllara dayanan geçmişi olan bir oluşumdur. Yüzlerce öğrenci ve eğitmen tanımış, farklı öğrenci profillerine dil eğitimi vermiş ve her birinde başarıyı yakalamış bir topluluktur. 
 
Bu sayede yabancı dil özel dersi almak isteyen kişilerin ihtiyaç ve eksiklerini belirlemek için sorulması gereken doğru soruları bilir. Kişinin dil ihtiyacını belirledikten sonra en önemlisi öğrencinin öğrenme tipini belirlemektir. Profesyonel eğitimcilerimiz sordukları doğru sorulara aldıkları cevaplardan yola çıkarak öğrenme tipini belirler. Bu sayede kişinin eksiklerine, ihtiyaçlarına ve öğrenme şekline en uygun yabancı eğitmeni belirleyerek eğitim sürecini başlatırlar. Öğrenci ilk birkaç dersin ardından yabancı eğitmenini isterse değiştirebilir ve derslere farklı bir yabancı eğitmenle devam edebilir. 
 
Tüm süreci sizinle birlikte sahiplenir, derslere pozitif katılım sağlamanız için gerekli motivasyonu verirler. Belirlenen program dahilindeki dersleri aksatmadan yapma konusunda disiplini sağlarlar. 
 
Yabancıdanders.com öğrenci faydasına yönelik çalışmaları ve yöntemleriyle sektöre öncülük eden bir topluluktur.